Miasto Carrara jest znana na całym świecie dla tych dziedzinach marmuru w otwartym którzy dostarczyli materiały do ​​najbardziej znanych dzieł sztuki, dla wszystkich najbardziej futurystycznych konstrukcji architektonicznych i stylowy, które można zobaczyć na całym świecie.

Marmury Campanili

Kamieniołomy są naturalnymi klejnotami, które mogą zawierać i ujawniać niesamowite bogactwo minerałów.

Białe góry z odkrytymi kopalniami marmuru zawierają kamienie naturalne o maksymalnym połysku i najwyższym poziomie jakości. Starannie dobrane, wydobyte bezpośrednio ze wspaniałych kamieniołomów.

Nasza oferta to klejnot natury, który oferuje szeroką gamę materiałów i kamienia naturalnego z najlepszych istniejących odmian.

Jesteśmy przedstawicielem kamieniołomów, które oferują  doskonały materiał kamienny, znany od wieków na całym świecie, oraz niezrównany naturalistyczny widok z olśniewającymi białymi ścianami i wieloma poziomami roboczymi zbudowanymi jak w amfiteatrze. Wydobywane w nich marmury są wysokiej jakości, a Smart Solutions jest w stanie dostarczyć je w dużych ilościach i szybkim czasie.

   

Campanili

Jaskiniowe Campanili są czymś wspaniałym, lśnią jasnymi, białymi skałami na wysokości Apuan i wyróżniają się na błękitnym niebie w słoneczne dni.
To imponujące miejsce, majestatyczne i bogate w sugestie. Jedyne w swoim rodzaju. Stąd wydobywany jest słynny i ceniony marmur odmiany Campanili, jednen z najbardziej ekskluzywnych, wykorzystywany w najbardziej ambitnych projektach.

  

Dostępne marmury Campanili:

  1. Bianco Carrara C Extra
  2. Statuario
  3. Callacatta
  4. Bardiglio