Marmury Campanili

Miasto Carrara jest znane na całym świecie z marmurowych kopalni odkrywkowych, które były i nadal są źródłem materiałów dla najsłynniejszych dzieł sztuki oraz najwytworniejszych, czy najbardziej futurystycznych obiektów architektonicznych, które można podziwiać na całym świecie.

Kamieniołomy są naturalnymi klejnotami, które mogą zawierać i ujawniać niesamowite bogactwa mineralne, białe góry z marmurowymi basenami na wolnym powietrzu.

Campanili

Kamieniołomy Campanili są czymś wspaniałym, lśnią czysto białymi skałami wzgórz Apuańskich i wyróżniają się na tle błękitnego nieba w słoneczne dni.
To majestatyczne i imponujące miejsce, jedyne w swoim rodzaju. To tutaj wydobywany są słynne i cenione marmury odmiany Campanili, jedne z najbardziej ekskluzywnych, wykorzystywane w najbardziej ambitnych projektach.

Marmury Campanili

Marmury odmiany Campanili to starannie dobrane klejnoty natury o maksymalnym połysku i najwyższej jakości.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę materiałów i kamienia naturalnego z najlepszych istniejących odmian. Jesteśmy przedstawicielem kamieniołomów, które są w stanie dostarczyć je w dużych ilościach i szybkim czasie.

Dostępne marmury odmiany Campanili:

Bardiglio Bianco Carrara Campanili
Bardiglio Bianco Carrara C Extra
Calacatta Statuario
Calacatta Statuario