O nas

Sektor budowlany na polskim rynku dynamicznie rozwijał się w ciągu ostatnich kilku lat, dojrzewając i udoskonalając jego gusta. Potrzeba lepszych produktów i usług stanowiła okazję do stworzenia inteligentnych rozwiązań, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom.

Założyciele Smart Solutions korzystają z ponad 30-letniego doświadczenia w branży kamieniarskiej, dostarczając wiedzę i umiejętność skutecznego wprowadzania na rynek materiałów najlepszej jakości, takich jak te znane z Europy i całego świata.

Jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem marmuru i granitu Saudi Marble & Granite Factory Company, jednego z największych na świecie producentów kamieni, którzy z dumą dostarczają najwyższej jakości gotowy granit i marmur do wielu prestiżowych projektów.

Dostarczamy i pomagamy klientom na każdym etapie procesu budowlanego, od architektów, przez generalnych wykonawców dużych projektów, po małych klientów detalicznych.

Posiadamy magazyn blisko centrum Warszawy, w którym przechowujemy dużą ilość najpopularniejszych rodzajów kamienia, głównie w oparciu o wyłączność. To, podobnie jak nasze wypracowane relacje z wieloma kamieniołomami i fabrykami, umożliwia nam natychmiastową dostawę lub dostarczenie dowolnej ilości żądanego materiału w krótkim czasie.

Naszą misją w Smart Solutions jest dostarczanie na polski rynek najwyższej jakości materiałów i wysoce wydajnych usług logistycznych. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która specjalizuje się w logistyce kamienia naturalnego, a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu redukują Państwo zarówno koszty transportu, jak i ryzyko uszkodzenia. Możemy zorganizować odbiór w naszym magazynie, dostarczyć do wybranej lokalizacji, lub zapewnić krótkoterminowe przechowywanie zgodnie z Państwa wymaganiami.

Zaangażowanie wobec klientów jest dla nas priorytetem i jesteśmy przekonani, że potrafimy świadczyć usługi najwyższej jakości pod każdym względem.

Zachęcamy do omówienia z nami swoich wymagań i zobaczenia różnic, które możemy wprowadzić w Państwa firmie.

Naprawdę dbamy,

Smart Solutions Sp. z o.o.