Lampy ogrodowe kule w ogrodzie i na balkonie

Klimatyczne lampy ogrodowe kule

Gdy nadejdą ciepłe dni coraz częściej przebywamy na świeżym powietrzu. Wychodzimy do ogrodu lub na balkon. Spędzamy tam nie tylko w słoneczne dni, ale również ciepłe wieczory. Żeby komfort kolacji lub relaksu w ogrodzie był pełny, potrzebne jest odpowiednie oświetlenie, które zapewnią lampy do ogrodu. Jeśli chcemy aby oświetlenie ogrodowe było idealnie wkomponowane w naturalną scenerię dobrze jest wybrać kształty które odpowiadają naturalnym. Lampy ogrodowe kule jako wyroby plastikowe, wyglądem przypominające księżyc w pełni i idealnie pasujące do nastroju nocy.

Ogród w kuli światła

Nowoczesne lampy ogrodowe dają prawie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni światłem. Uniwersalny kształt kuli natomiast, odpowiednio zaaranżowany wpasuje się w prawie każdy styl. Lampy ogrodowe kule w wersji umieszczonej tuż przy podłożu, zarówno w grupach jak i pojedynczo, w nieregularnym układzie, idealnie wpasują się w ogród w stylu romantycznym. Pełen pnączy i kwitnących krzewów. Świetlne wyroby z tworzyw sztucznych, wychylające się z traw lub spod krzewów stworzą atmosferę magii i tajemnicy. Te same kuliste kształty można wykorzystać jako słupek ogrodowy w formie szpaleru. Nowoczesnemu ogrodowi z równymi trawnikami i symetrycznymi alejkami takie oświetlenie doda elegancji i stylu.

Taras pod księżycem

Również na balkonach i tarasach lampy w kształcie kuli sprawdzą się idealnie. W większości tarasy i balkony maja formę kanciastą o ostrych krawędziach. Użyte oświetlenie ogrodowe w formie girlandy złożonej ze świecących kul nie tylko oświetli balkon lub taras. Jednocześnie subtelnie złagodzi „ostrość” przestrzeni, dodając aranżacji romantycznego rysu. Jeśli przestrzeń balkonowa jest urządzona w stylu minimalistycznym dobrze wpasuje się w nią kinkiet ogrodowy w kształcie kuli. Nawet w pochmurne wieczory będzie naszym prywatnym księżycem w pełni.
Oświetlenie ogrodowe w kształcie kuli jest rozwiązaniem uniwersalnym ze względu na swoją klasyczna formę. Obłe kształty występują w naturze naturalnie. Dzięki temu wystarczy odpowiednio dopasować rozkład punktów świetlnych by lampy ogrodowe kule pasowały do każdego stylu jaki wybierzemy.